Hotel Berštejn ****

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU: Rodinný hotel Zámek Berštejn se nachází přímo v centru nenarušené přírody v rozlehlém Valdštejnském parku, nedaleko mĕsta Doksy, turisticky oblíbeného Máchova jezera a královského hradu Bezdĕz. Hotel je umístĕn ve zrekonstruované historické budovĕ zámku z období renesance, pozdĕji baroknĕ přestavĕné. Ubytování na zámku je nabízeno ve 23 stylových pokojích a zámeckých apartmá – od klasických až po mezonetové rodinné pokoje a od nejmenšího Svatebního apartmá (65 m2) až po nejvĕtší Prezidentské apartmá (190 m2) – v sezónĕ od dubna do října.

Romantické pokoje jsou s láskou zařízené historickým nábytkem a často krásnými kachlovými kamny – jeden od druhého se liší výjimečnou atmosférou umocněnou staletími. Maximální kapacita hotelu je 70 lůžek. Valdštejnská zahrada o úctyhodné rozloze 100.000 m2 je udržována v barokním přírodnĕ krajinářském pojetí, tzv. anglický park. Majestátní stromy s hnízdy vzácných dravců i pestrobarevných ptáčků rámují golfové hřištĕ. Z většiny zámeckých pokojů je do parku překrásný výhled.

Ať jednotlivci, páry, rodiny s dĕtmi nebo senioři, všichni mají v zámeckém areálu dostatek prostoru a možností vĕnovat se tomu, čemu právĕ chtĕjí a co mají rádi. Potĕší venkovní bazén, ve kterém můžete v létĕ strávit celý den, sauna, fitness, billiard, tenis, golf (9 jamek), badminton, streetball a volejbal přímo v areálu. Rarita: je zde také tenisový kurt s přírodní wimbledonskou trávou pro gurmány. Milovníci koní mají možnost vyjíždĕk ve stáji Vrchovany. Okolí láká k procházkám a výletům na kolech k pískovcovým skalním útvarům a bludištím, krásným vyhlídkám, romantickým zříceninám a unikátním lidovým stavbám v malých vesničkách.

CENA UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU: Dvoulůžkový pokoj již od 2.900,- Kč / noc, více v sekci Romantické pokoje. SLEVY na delší pobyty. SLEVY pro děti, děti do 5ti let zdarma.

GASTRONOMIE: Snídanĕ je v cenĕ ubytování. V případĕ zájmu si individuální hosté mohou předem přiobjednat polopenzi (večeře) nebo plnou penzi (obědy, večeře) ve formĕ 3-chodového servírovaného menu v zámecké restauraci, a to i s ohledem na speciální potřeby (vegetariánská strava, bezlepková dieta aj.). Pro vĕtší skupinu hostů samozřejmĕ zajistíme veškeré gastronomické služby dle programu dne.

Osobní přístup: Majitelé zámku se o hosty osobnĕ starají, ať už jde o individuální hosty nebo skupiny. Podílí se také na přípravĕ, plánování a realizaci akcí na zámku, jako jsou svatby, rodinné pobyty, privátní oslavy i firemní a sportovní akce.

♥ NAŠE PŘEDNOSTI ♥

○ Romantické ubytování v historickém zámku v klidu rajské přírody
○ Osobní přístup, domácí prostředí a rodinná nálada
○ Relaxace a zábava pro všechny, včetnĕ golfu
○ Výborná dostupnost z Prahy autem nebo autobusem

♦ DOBRÉ VĚDĚT ♦

○ Zámecký hotel je v provozu vždy od dubna do října.
○ Zámek Berštejn byl vyznamenán oceněním Czech Hotel Awards”Hotel of the Year 2016″, kategorie Congress,
je členem Asociace zámeckých hotelů ČR a ekologicky odpovědným tzv. zeleným hotelem.

○ Majitel zámku Miro Slezák získal za záchranu zámku
a provedení citlivé rekonstrukce bez dotací
1. místo v kategorii „Péče o památku“
v soutĕži „Má vlast v srdci Evropy 2012“.
○ V minulosti hrál 20 let německou hokejovou bundesligu.

Chateau at night

Golf hotel kontakt

Zde ke stažení obchodní podmínky hotelu, ubytovací a provozní řády: